KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2000 yılında kurulan firmamız 20 yıllık tecrübesiyle yeni ve modern makinelerle, deneyimli ekib ve yüksek kalite standartlarında ve müşterilerimizin bu alandaki beklentilerini karşılayacak düzeyde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. İrem Spor olarak; Asfalt yapımı, basket tenis ve diğer saha yapımı, Asfalt ve boya kaplaması, Site yolları, Fabrika Sahaları, Koşu pisti, Açık-Kapalı Otopark, tek kompenantlı yol çizgisi, çift kompenantlı yol çizgisi, yol ve otopark çizgileri, duvar ve kolon şeritleri, hız kesiciler, iş sahaları , kolon numaralandırma, kolon ve duvar taramaları, engelli işaretleri, spor sahaları, yaya geçitleri, yönlendirme okları ve zemin kaplama uygulamalarında hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize gerçekleştirmiş olduğumuz başarılı uygulamaların yanı sıra kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Sektöründe kazandığı bilgi ve edindiği tecrübe ile kaliteli uygulamarını müşterilerine sunmaktadır. Günümüz teknolojisi araçları ve kaliteli malzemeleri ile uzun süre dayanıklı ve yıpranmayan çalışmalar yapmaktayız. Estetik ve şık tasarımlar ile her zaman kendi çizgisini yansıtan firmamız bu alanda yetiştirdiği elemanlar ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Misyon

Kaliteyi her gün biraz daha arttırmak Müşteri Memnuniyetini en üst seviyelere taşımak; Çevreye saygılı olmak, Sağlık ve emniyeti en ön planda tutmak
Yeniliklere açık olup sürekli gelişmek; Asfalt sektöründe sürekli büyümek ve sektörün gelişimine katkıda bulunmak
Profesyonel kadrolar ile çalışarak sektörün aranılan öncü firmaları arasındaki yerimizi korumak.

Vizyon

Sürekli olarak değişen dünya koşullarına ve teknolojilerine uyumlu ve takipçi bir yaklaşımla daha iyiye ve ileri yol alarak sektör ve toplumumuzun kalkınmasına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır.

Call Now Button
× Whatsapp